МАГАЗИН-МАЙСТЕРНЯм.УЖГОРОД. вул. МИНАЙСЬКА 18Г

Пн-Пт - 08:30 - 19:00 Сб - 10:00 - 18:00 Нд - 10:00 - 16:00

 МАГАЗИН-МАЙСТЕРНЯм.УЖГОРОД. вул. МИНАЙСЬКА 18Г

Пн-Пт - 08:30 - 19:00 Сб - 10:00 - 18:00 Нд - 10:00 - 16:00

Про нас


Illustration
Illustration
Illustration

Ремонт техніки в Ужгороді.Комп'ютер - невід'ємна частина життя сучасної людини. Він став незамінним помічником у роботі, навчанні. Тому будь-яка несправність стає проблемою, яку потрібно терміново вирішувати. Довіряти ремонт комп'ютера можна тільки професіоналам, оскільки нерідкі випадки некваліфікованого ремонту. Фахівці сервісного центру «DokCom» в Ужгороді, готові виконати ремонт комп'ютера якісно і в максимально короткі терміни. Якщо поломка комп'ютера застала вас зненацька, радимо негайно скористатися нашою допомогою!
Ми багато років ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки Acer, Asus, Lenovo, Dell, Apple, Compaq, Gigabyte, а також Packard Bell, Impression та інші.
Для отримання послуги ремонту комп'ютерів необхідно:Здати комп'ютер на діагностику в наш сервісний центр по ремонту комп'ютерів в Ужгороді. Вона дозволить визначити обсяг робіт з відновлення працездатності комп'ютера та ноутбука, також окреслити терміни і вартість такого ремонту.Бути на зв'язку. За результатами діагностики з вами зв'яжеться менеджер. Він повідомить інформацію щодо ціни та терміну ремонту техніки. Менеджер також повідомить вам про закінчення робіт і запросить забрати техніку.Забрати свою спрану техніку і оплатити наші послуги будь-яким зручним способом: готівкою,карткою, банківським переказом.
Чому варто вибрати саме сервісний центр «DokCom»в Ужгороді?У нашій мережі діє гарантія до 6 місяців на всі послуги і деталі, які необхідно замінити в ході ремонту. Якщо ви виявите які - небудь дефекти в роботі техніки після ремонту, ми усунемо їх безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту, якщо усунути неполадки неможливо!Всі фахівці нашої мережі високу кваліфікацію, великий досвід і працюють на сучасному обладнанні. Це дозволяє проводити ремонт швидко – терміном, зазвичай, до 5 днів, і якісно!Наші послуги доступні за ціною і висококласний сервіс змусить вас приємно здивуватися! Не поспішайте купувати нову техніку, інженерам сервісного центру «Dokcom» по плечу будь-яка поломка! Звертайтеся і ви зможете переконатися на власному досвіді, що ремонт комп'ютерів, ноутбуків та іншої техніки в нашому сервісному центрі – це швидко, просто і доступно! 

Магазин-майстерня Dokcom

АДРЕСА: Ужгород, вул. Минайська 18ГТЕЛ: (068)68 68 081, (068) 68 68 082ПН. ВТ. СР. ЧТ. ПТ. - 08:30 - 19:00СБ. - 10:00 - 18:00, НД.- 10:00 - 16:00E-MAIL: moc.liamg%40ecivres.mockod